Tisknout

Nová řada výrobků Seli Pivní tyčinky

Fotogalerie

31.10.2013

Někdo si rád k sobě domů zve přátele na party, jiný dává přednost posezení s přáteli v hospůdce u oroseného piva, jiný dá přednost poklidnému posezení u televizní obrazovky. V každém případě se budou hodit chutné a křupavé pivní tyčinky SELI. Rozplývají se na jazyku, krásně křupou a mají vynikající chuť…

Pivní tyčinky jsou nezbytnou součástí ať již při posezení s přáteli v hospůdce, v rodinném kruhu, při oslavách, party nebo jen tak pro chuť. Podle toho, co je každému příjemnější.

Chuť, která zaujme…

SELI vyrábí slané tyčinky již od roku 1994. Po celou dobu nasloucháme chuti zákazníků a na začátku roku jsme vyvinuli nové tyčinky „SELI pivní tyčinky. A čím to je, že slané tyčinky Seli jsou velmi oblíbené a mají skvělou chuť? Přesný recept zůstane tajemstvím, ale naše společnost při jejich výrobě dbá na použití pouze nejkvalitnějších surovin od prověřených českých dodavatelů. Tajemstvím dobré chuti spočívá i ve spojení nejmodernějších automatických strojů s ruční výrobou.

Vychlazená sklenice piva a křupavé pivní tyčinky Seli – to je spojení, které se bude hodit na každou letní party.

Tyčinky pouze k pivu?

Pochutnat si každý může také na silných pivních tyčinkách, které jsou ideální nejen k pivu, ale i k červenému, růžovému nebo bílému vínu. Chutnat tedy budou nejen pánům, ale i dámám, které dají třeba před sklenicí piva přednost vínu. Vyjma trvanlivých tyčinek SELI se můžete s chutí zakousnout také například do pivních preclíků, popřípadě crackrů. A příjemná je nejen jejich chuť, ale i příznivá cena.